Menu
Your Cart

Hakkımızda

    1959 yılında HEPGÜLÜM Kardeşler Tic.Koll. Şti adı altında Otomotiv yedek parça parkende satış dükkânı olarak kurulan şirketimiz; 1980 yılında ELKEM San ve Tic. ismi altında birleşerek toptan yedek parça alanında faaliyetine devam etmiştir. 1984 yılında otomotiv taşıt kabloları ve hortum imalatına başlayan firmamız 1992 yılında Özbil Elektrik Malz. San. Tic. A.Ş.'yi Hepgülüm Şirketler Grubu bünyesine katmıştır.

Bugün yılların tecrübesi ve 5.200'ü kapalı olmak üzere toplam 7500 m2 alanda faaliyet gösteren firmamız 19.000'i aşkın ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hepgülüm Elektrik A. Ş. toptan otomobil yedek parça ve aksesuar satış faaliyetlerine, gelişen internet bilişim teknolojileri ve sanal pazarlar ışığında da hizmet vermek istediği için internet satış ağı parkende sistemini oluşturmaya karar vermiştir.

Heparabam.com internet satış sitesi bunun ilk adımı olarak kurulmuştur. Her geçen gün gelişen teknoloji ile paralel olarak yenilenip gelişerek ve dürüstlük, müşteri odaklı hizmet prensiplerini temel alarak yoluna devam eden şirketimiz; teknoloji sayesinde Türkiye’nin her bölgesine üstün hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliği ulaştırıp sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor.

Hep Arabam Misyonu; Kuruluşumuzdan bu yana otomotiv toptan yedek parça sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmeti sanal ortamda da müşterilerimize sunmaktır.

Hep Arabam Vizyonu; Otomobil yedek parça, elektrik, aksesuar ve mekanik gruplarındaki ürün gamımızı genişleterek satışlarımızı sanal ticaret ortamında uluslararası platforma taşımaktır.